9 Ekim 2012 Salı

Pat Diye

İtfaiye caddesinin aşağısında bulunan bara , arkadaşlarla buluşmaya gidiyordum bir gece, saat gece yarısına yaklaşmasına rağmen sıcak ve nemliydi. Bir iki bira atmış olmanın verdiği rahatlıklıkla ve elimde sigaramla yürürken 20-25 m kadar önümde kırıtarak yürüyen ama her halinden arkasından gelen benim ona yetişmem için yavaşlayan birini fark ettim. Tam yanına geldiğimde arkasını dönüp elini kasıklarıma götürdü ve istermisin dedi, nasıl şaşırdığımı anlatamam. Okulda ikinci senemdi ve hiç one stand night tecrübem olmamıştı.

Otuzlu yaşlarda, yakışıklı hafif kilolu bir adam eli yarragımda gözelerimin içine bakarak beni sikmek istermisin diyordu. Hayır deyip yürümeye devam ederken on metre sonra arkamı dönüp nerede dedim. Otele gidebiliriz dedi. Ve gittik.

Odaya girer girmez arkadan bana sarılarak yatağa doğru itekledi beni, elini kotuma sokmaya çalışarak kalçalarımı okşamaya çalışıyordu, boxer giymemiş olmam öyle hoşuna gitti ki , hala anlam veremem neden bu kadar sevindiğine. Elleri ile beni soydu ve yatağa yatırdı, ben sırt üstü yatacakken engel olarak yüzüstü yatırdı ve masaj yapacağını söyledi. Şimdi düşünüyorumda 19 luk körpe bir vücut bulan Devrim anın tadını çıkarmak istiyordu, her yerimi yağlayarak masaja başladı ve tüm kaslarımı ve bedenimi okşayarak yaklaşık yarım saate yakın elleri ile bedenimde gezinde. Kalçama özel ilgi göstererek bacaklarımı aralayıp daşşaklarımı, deliğimi ve yarragımı ortaya çıkardı, ereksiyon halinde ve zaten zar zor yüzüstü yattığımdan bana da iyi geldi bu , ve ilk defa bir dil göt deliğime değiyordu, aman aman aman resmen zıpladım yerimden, parmak ve dil darbeleriyle beni neredeyse yararagıma hiç dokunmadan boşaltacaktı Devrim ve bunun farkına varınca ağzına aldı yarragımı ve oral sekse başladı ama 2 dakika sürmeden ben boşaldım tabi. Tek damlasını harcamadan tümünü yutmasına şaşırmış olmakla beraber hoşuma gitti, bir kaç dakika sonra üstümdeki yağdan arınmak üzere duşa girdim, tabi buda peşimden duş alırken beni keseledi ve hareketlenmeye başlayan yarragımı tekrar ağzına aldı, dilini ve dudaklarını iyi kullanmakla kalmıyor tam olarak beceremese de deep throath yapıyordu, gırtlağa dayanan yarragım üçte biri dışarıda kalıyordu tabi, parmağını sürekli olarka deligime sokuyor ve aldığım zevki arttırıyordu, duştan çıkıp yatağa geçtik ve o zaman kadar hiç bir erkek partnerimin yapmadığını yaparak beni sırt üstü yatırdı tüm zonklama ve endamıyla duran yarargıma prezervatifi geçirdi ve bacaklarını ayırarak yavaş yavaş üstüne oturarak içine almaya başladı , hepsini alamayacak diye düşünürken tamamını alacak bir şekilde kasıklarımın üzerine oturana kadar durmadı, sonrasında hızlanmaya başlayarak oturup kalkmaya başladı ki üzerime kapanmış ve meme uçlarımı emerek beni delirtmeye devam ediyordu. Beni boşaltana kadar hiç çıkmama ve pozisyon değiştirmeme izin vermeyerek içine boşalmamı sağladı, tabi tüm sıcaklığı içinde hissedince yatağa bıraktı kendini, kendini okşuyor ve masturbasyon yapıyordu, yavaşça yanına yanaştım ve oral yapmaya başladım, ortalama ölçülerde olan yarragı ağzımı dolduruyordu, 69 pozisyonuna geçtik ve yeni boşalmış olan ben prezervatiften çıkınca küçücük olan sperm dolu yarragımla üstte, o altta birbirimize oral yapıyorduk. Benim aldığım zevk inanılmazdı, çünkü hassasiyetim artmış ve oral devam ediyordu, dil darbeleri deligime , daşşaklarıma ve kasıklarıma kadar iniyor , bu devam ettikçe bende yarragına abanıyordum elemanın, kalktım geçtim karşısına yavaş olmasını söyleyerek girmesini söyledim, prezervatifin kaygan ucunu hissettiğimde kafasını almıştım içime ve gerisini girmiyordu , biraz daha sokunca çığlık ağzımdan çıktı ve kendimi bıraktım, ben bırakınca eleman gidip gelmeye başladı, ve boşaldı, üstümde yatarken nefesi kulağımdaydı.

Sabaha kadar kal dedi, ben hayır işim var deyip ayrıldım.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder